EXO48CHA4
Home
All Products
Weidmuller
Uncategorized Tools
EXO48CHA4
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
EXO48CHA4
Part Category:
Weidmuller
DELCON PL RL 48VDC 250VDC 4A
Uncategorized Tools
Description
EXO48CHA4
DELCON PL RL 48VDC 250VDC 4A