VSI-3.3S2R0FMA
Home
All Products
Volgen America - Kaga Elect
DC/DC Converters
VSI-3.3S2R0FMA
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
VSI-3.3S2R0FMA
Part Category:
Volgen America - Kaga Elect
CONV DC/DC 3.3V OUT 2.0A 6.6W
Description
VSI-3.3S2R0FMA
CONV DC/DC 3.3V OUT 2.0A 6.6W