MT20E-4815SI-W
DC/DC Converters
MT20E-4815SI-W
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
MT20E-4815SI-W
Part Category:
Volgen America - Kaga Elect
CONV DC/DC 15V OUT 1330MA 20W
Description
MT20E-4815SI-W
CONV DC/DC 15V OUT 1330MA 20W