MT20E-2412SI-W
DC/DC Converters
MT20E-2412SI-W
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
MT20E-2412SI-W
Part Category:
Volgen America - Kaga Elect
CONV DC/DC 12V OUT 1670MA 20W
Description
MT20E-2412SI-W
CONV DC/DC 12V OUT 1670MA 20W