MT20E-2405SI-W
Home
All Products
Volgen America - Kaga Elect
DC/DC Converters
MT20E-2405SI-W
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
MT20E-2405SI-W
Part Category:
Volgen America - Kaga Elect
CONV DC/DC 5V OUT 4000MA 20W
Description
MT20E-2405SI-W
CONV DC/DC 5V OUT 4000MA 20W