PRM48BF480T500A00
Home
All Products
Vicor Corp
DC/DC Converters
PRM48BF480T500A00
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PRM48BF480T500A00
Part Category:
Vicor Corp
REGULATOR PRM 48V 10.42A 500W