IB050E120T32N1-00
DC/DC Converters
IB050E120T32N1-00
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
IB050E120T32N1-00
Part Category:
Vicor Corp
IBC MODULE 12VDC 32A 300W
Description
IB050E120T32N1-00
IBC MODULE 12VDC 32A 300W