IB050E096T40N1-00
Home
All Products
Vicor Corp
DC/DC Converters
IB050E096T40N1-00
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
IB050E096T40N1-00
Part Category:
Vicor Corp
IBC MODULE 9.6VDC 40A 300W
Description
IB050E096T40N1-00
IBC MODULE 9.6VDC 40A 300W