IB048E120T40N1-00
DC/DC Converters
IB048E120T40N1-00
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
IB048E120T40N1-00
Part Category:
Vicor Corp
IBC MODULE 12V 40A 480W
Description
IB048E120T40N1-00
IBC MODULE 12V 40A 480W