IB048E096T48N1-00
Home
All Products
Vicor Corp
DC/DC Converters
IB048E096T48N1-00
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
IB048E096T48N1-00
Part Category:
Vicor Corp
IBC MODULE 9.6V 48A 450W
Description
IB048E096T48N1-00
IBC MODULE 9.6V 48A 450W