PXD2024S1P8
Home
All Products
TDK-Lambda
DC/DC Converters
PXD2024S1P8
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PXD2024S1P8
Part Category:
TDK-Lambda
CONVERT DC-DC 1.8V 20W 6A