PXD1512S15
Home
All Products
TDK-Lambda
DC/DC Converters
PXD1512S15
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PXD1512S15
Part Category:
TDK-Lambda
DC/DC CONVERT 15V 15W 1A