PXD1512S12
Home
All Products
TDK-Lambda
DC/DC Converters
PXD1512S12
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PXD1512S12
Part Category:
TDK-Lambda
DC/DC CONVERT 12V 15W 1.25A