PXB15-48S12/NT
DC/DC Converters
PXB15-48S12/NT
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PXB15-48S12/NT
Part Category:
TDK-Lambda
DC/DC CONVERTER 48VDC 15.6W 1.3A
Description
PXB15-48S12/NT