PXB15-12S3P3/NT
Home
All Products
TDK-Lambda
DC/DC Converters
PXB15-12S3P3/NT
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PXB15-12S3P3/NT
Part Category:
TDK-Lambda
DC/DC CONVERTER 12VDC 13.2W 4.0A
Description
PXB15-12S3P3/NT