PXB15-12S12/NT
Home
All Products
TDK-Lambda
DC/DC Converters
PXB15-12S12/NT
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PXB15-12S12/NT
Part Category:
TDK-Lambda
DC/DC CONVERTER 12VDC 15.6W 1.3A
Description
PXB15-12S12/NT