PAH350S4828/T
Home
All Products
TDK-Lambda
DC/DC Converters
PAH350S4828/T
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PAH350S4828/T
Part Category:
TDK-Lambda
CONVERT DC/DC 28V 12.5A 350W
Description
PAH350S4828/T
CONVERT DC/DC 28V 12.5A 350W