PAH350S4812
Home
All Products
TDK-Lambda
DC/DC Converters
PAH350S4812
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PAH350S4812
Part Category:
TDK-Lambda
DC-DC CONVERTR 12VDC 350W 29.2A