PAH150S48-5/V
Home
All Products
TDK-Lambda
DC/DC Converters
PAH150S48-5/V
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PAH150S48-5/V
Part Category:
TDK-Lambda
CONVERT DC-DC 5V 150W 30A
Description
PAH150S48-5/V
CONVERT DC-DC 5V 150W 30A