REC15-483.4S/H2/M
Home
All Products
Recom Power
DC/DC Converters
REC15-483.4S/H2/M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
REC15-483.4S/H2/M
Part Category:
Recom Power
DC/DC CONVERTER 3.4V 3A 15W
Description
REC15-483.4S/H2/M
DC/DC CONVERTER 3.4V 3A 15W