R1Z-3.309/H-R
DC/DC Converters
R1Z-3.309/H-R
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
R1Z-3.309/H-R
Part Category:
Recom Power
CONV DC/DC 1W 3.3V IN 9V OUT
Description
R1Z-3.309/H-R
CONV DC/DC 1W 3.3V IN 9V OUT