R1Z-123.3/P-R
DC/DC Converters
R1Z-123.3/P-R
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
R1Z-123.3/P-R
Part Category:
Recom Power
CONV DC/DC 1W 12V IN 3.3V OUT
Description
R1Z-123.3/P-R
CONV DC/DC 1W 12V IN 3.3V OUT