R0.5Z-2405-R
Home
All Products
Recom Power
DC/DC Converters
R0.5Z-2405-R
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
R0.5Z-2405-R
Part Category:
Recom Power
CONV DC/DC 0.5W 24V IN 5V OUT
Description
R0.5Z-2405-R
CONV DC/DC 0.5W 24V IN 5V OUT