R0.25S8-3.309
DC/DC Converters
R0.25S8-3.309
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
R0.25S8-3.309
Part Category:
Recom Power
CONV DC/DC 0.25W 3.3V IN 9V OUT
Description
R0.25S8-3.309