R0.25S12-3.315/H-R
DC/DC Converters
R0.25S12-3.315/H-R
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
R0.25S12-3.315/H-R
Part Category:
Recom Power
CONV DC/DC 0.25W 3.3V IN 15V OUT
Description
R0.25S12-3.315/H-R