R0.25S12-0524/HP
DC/DC Converters
R0.25S12-0524/HP
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
R0.25S12-0524/HP
Part Category:
Recom Power
CONV DC/DC 0.25W 5V IN 24V OUT
Description
R0.25S12-0524/HP
CONV DC/DC 0.25W 5V IN 24V OUT