R0.25S12-0512/P
DC/DC Converters
R0.25S12-0512/P
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
R0.25S12-0512/P
Part Category:
Recom Power
CONV DC/DC 0.25W 5V IN 12V OUT
Description
R0.25S12-0512/P
CONV DC/DC 0.25W 5V IN 12V OUT