R0.25S-1215/HP
DC/DC Converters
R0.25S-1215/HP
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
R0.25S-1215/HP
Part Category:
Recom Power
CONV DC/DC 0.25W 12V IN 15V OUT
Description
R0.25S-1215/HP