UWQ-12/17-Q48NT-C
Home
All Products
Murata Power
DC/DC Converters
UWQ-12/17-Q48NT-C
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
UWQ-12/17-Q48NT-C
Part Category:
Murata Power
DC/DC CONVERTER 204W 12V 17A
Description
UWQ-12/17-Q48NT-C
DC/DC CONVERTER 204W 12V 17A