UWE-5/15-Q48N-C
DC/DC Converters
UWE-5/15-Q48N-C
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
UWE-5/15-Q48N-C
Part Category:
Murata Power
CONV DC/DC 75W 5V 15A
Description
UWE-5/15-Q48N-C
CONV DC/DC 75W 5V 15A