UWE-24/3-Q12N-C
Home
All Products
Murata Power
DC/DC Converters
UWE-24/3-Q12N-C
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
UWE-24/3-Q12N-C
Part Category:
Murata Power
CONV DC/DC 24V 72W 3A
Description
UWE-24/3-Q12N-C
CONV DC/DC 24V 72W 3A