UST-15/200-D48-C
Home
All Products
Murata Power
DC/DC Converters
UST-15/200-D48-C
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
UST-15/200-D48-C
Part Category:
Murata Power
CONV DC/DC 3W 15V 200MA SNGL
Description
UST-15/200-D48-C
CONV DC/DC 3W 15V 200MA SNGL