UQQ-5/17-Q12P-C
DC/DC Converters
UQQ-5/17-Q12P-C
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
UQQ-5/17-Q12P-C
Part Category:
Murata Power
CONV DC/DC 85W 17A 5V T/H
Description
UQQ-5/17-Q12P-C
CONV DC/DC 85W 17A 5V T/H