UQQ-3.3/25-Q12P-C
DC/DC Converters
UQQ-3.3/25-Q12P-C
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
UQQ-3.3/25-Q12P-C
Part Category:
Murata Power
CONV DC/DC 82.5W 25A 3.3V T/H
Description
UQQ-3.3/25-Q12P-C
CONV DC/DC 82.5W 25A 3.3V T/H