UQQ-15/7-Q12P-C
Home
All Products
Murata Power
DC/DC Converters
UQQ-15/7-Q12P-C
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
UQQ-15/7-Q12P-C
Part Category:
Murata Power
CONV DC/DC 105W 7A 15V T/H
Description
UQQ-15/7-Q12P-C
CONV DC/DC 105W 7A 15V T/H