UQQ-12/8-Q48PB9-C
DC/DC Converters
UQQ-12/8-Q48PB9-C
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
UQQ-12/8-Q48PB9-C
Part Category:
Murata Power
CONV DC/DC 96W 8A 12V T/H
Description
UQQ-12/8-Q48PB9-C
CONV DC/DC 96W 8A 12V T/H