UEI15-050-Q12N-C
Home
All Products
Murata Power
DC/DC Converters
UEI15-050-Q12N-C
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
UEI15-050-Q12N-C
Part Category:
Murata Power
CONV DC/DC 15W 5V 3A
Description
UEI15-050-Q12N-C
CONV DC/DC 15W 5V 3A