OKY-T/10-W5N-C
Home
All Products
Murata Power
DC/DC Converters
OKY-T/10-W5N-C
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
OKY-T/10-W5N-C
Part Category:
Murata Power
CONV DC/DC 33W 5V IN 10A OUT SMD
Description
OKY-T/10-W5N-C