HPQ-12/25-D48N-C
Home
All Products
Murata Power
DC/DC Converters
HPQ-12/25-D48N-C
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
HPQ-12/25-D48N-C
Part Category:
Murata Power
CONV DC/DC 300W 12V 25A NEG LOG
Description
HPQ-12/25-D48N-C