HPH-12/30-D48N-C
Home
All Products
Murata Power
DC/DC Converters
HPH-12/30-D48N-C
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
HPH-12/30-D48N-C
Part Category:
Murata Power
CONV DC/DC 12V 30A 360W
Description
HPH-12/30-D48N-C
CONV DC/DC 12V 30A 360W