DSM-5/2.65-3.3/3-D24-C
Home
All Products
Murata Power
DC/DC Converters
DSM-5/2.65-3.3/3-D24-C
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
DSM-5/2.65-3.3/3-D24-C
Part Category:
Murata Power
DC DC CONVERTER 5V 3.3V 15W
Description
DSM-5/2.65-3.3/3-D24-C
DC DC CONVERTER 5V 3.3V 15W