QBVW025A0B51-HZ
DC/DC Converters
QBVW025A0B51-HZ
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
QBVW025A0B51-HZ
Part Category:
GE Critical Power
DC/DC CONVERTER 12V 25A 300W
Description
QBVW025A0B51-HZ
DC/DC CONVERTER 12V 25A 300W