S24SE15002PDFA
Home
All Products
Delta
DC/DC Converters
S24SE15002PDFA
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
S24SE15002PDFA
Part Category:
Delta
DC/DC CONVERTER 15V 2A 30W 6DIP