VHB75W-Q48-S24
DC/DC Converters
VHB75W-Q48-S24
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
VHB75W-Q48-S24
Part Category:
CUI
CONVERTER DC/DC 75W 24V 3.12A
Description
VHB75W-Q48-S24
CONVERTER DC/DC 75W 24V 3.12A