VHB75W-Q48-S12
DC/DC Converters
VHB75W-Q48-S12
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
VHB75W-Q48-S12
Part Category:
CUI
CONVERTER DC/DC 75W 12V 6.25A
Description
VHB75W-Q48-S12
CONVERTER DC/DC 75W 12V 6.25A