VHB75W-Q24-S48
Home
All Products
CUI
DC/DC Converters
VHB75W-Q24-S48
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
VHB75W-Q24-S48
Part Category:
CUI
CONVERTER DC/DC 75W 48V 1.56A
Description
VHB75W-Q24-S48
CONVERTER DC/DC 75W 48V 1.56A