VHB50W-Q48-S48
DC/DC Converters
VHB50W-Q48-S48
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
VHB50W-Q48-S48
Part Category:
CUI
CONVERTER DC/DC 48V 1.04A 50W
Description
VHB50W-Q48-S48
CONVERTER DC/DC 48V 1.04A 50W