VHB50W-Q48-S28
Home
All Products
CUI
DC/DC Converters
VHB50W-Q48-S28
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
VHB50W-Q48-S28
Part Category:
CUI
CONVERTER DC/DC 28V 1.79A 50W
Description
VHB50W-Q48-S28
CONVERTER DC/DC 28V 1.79A 50W