PVB3-D5-S15-D
Home
All Products
CUI
DC/DC Converters
PVB3-D5-S15-D
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PVB3-D5-S15-D
Part Category:
CUI
DC/DC CONVERTER 15V 200MA 3W
Description
PVB3-D5-S15-D
DC/DC CONVERTER 15V 200MA 3W