PVB3-D12-S12-D
Home
All Products
CUI
DC/DC Converters
PVB3-D12-S12-D
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PVB3-D12-S12-D
Part Category:
CUI
DC/DC CONVERTER 12V 250MA 3W
Description
PVB3-D12-S12-D
DC/DC CONVERTER 12V 250MA 3W